Vydělat peníze hraním?

Dnes v posilovně kluci mluvili o tom, že se dají vydělat peníze hraním počítačových her, to je nějaká novinka? Ale nějak tomu neveřím, že se dají takhle vydělat, máte nějaké zkušenosti ohledně toho výdělku?

Nejlepší odpověď
venkovan

Jeden vyhraje, desítky prohrají a ještě musí zbýt na provoz her. Jiinak by provozovatel zkrachoval.
Není to nic k nepochopení. Ale leckdo si myslí, že on bude ten, kdo bude vyhrávat. Počítačové či jiné hry jsou jenom (ne)obyčejné podnikání, které je založeno na naivitě lidí.

Další odpovědi
huxa

Podám to méně kriticky než venkovan-ano, lze se takto dokonce i živit, nicméně se to poštěstí jen pár stovkám lidem na světě. V Česku by se takovýchto lidí člověk nedopočítal ani na prstech jedné ruky. Lze ovšem vyhrát zajímavé cenu na různých LAN pártých.

Orange

V MMO hrách to může být celkem běžné… Dokonce jsem četl o borcovi co si obchodováním s herními předměty vydělal slušnej balík. Ale to jsou opravdu výjimky, rozhodně na tom nejde postavit živnost.

Na druhou stranu třeba v J Koreji to hraním žije a profi hráči tam jsou známí, jako u nás třeba hokejisté a mají velmi slušné podmínky.

BANAN93

Hrál jsem CS1.6 a counterstrike source tam by se dalo, ale musel by jsi se svým klanem navštěvovat turnaje – jinak i u nás jsou hráči, kteří si tím přivydělají njaký peníz třeba Esuba má své týmy v hodně hrách atd.

já jsem zkoušel prodat vybavení v lineage2 na low rate serwru – kde to bylo cenné – chtěl jsem prodat věci za 100euro když jsem končil, ale pak jsem to rozdal

Mahoney

Tak jistě že to jde. Je třeba velký turnaj, kterého se účastní 20 tisíc lidí. Každý z nich je v týmu po 4 a hrají proti sobě. První místo pak vyhraje určitou částku, druhé třeba trička, hrnky a třetí například samolepky, záložky,…

Reuef

Da se vydelat par penez treba hranim Diabla 3 tahle hra obsahuje i aukci za realny penize..je to ale spis takovy privydelek aby mel clovek nejaky drobny na pivo…dobrou zbran tam prodate treba i za 200 euro ale musi vas ta hra bavit nejde si k tomu sednout s tim ze clovek pocita s nejakym vydelkem…