Dismas

Vydávaly se v okrese Snina SPZ, které začínaly písmeny SNB?

A proč nebyla v Jeseníku (JE)vyloučena kombinace s B?

Nejlepší odpověď
anonym

SN měla Spišská Nová Ves, Snina SV

Další odpovědi
gecco

A kromě toho (viz Boreczech) nevydávaly…
Okres Přerov (PR) měl také vyloučena jako třetí písmena C, D a S…
Podobně jako Jeseník (JE) měl vyloučeno B…
😉

isteron

V Bratislave bol napr. problém , podľa predošlého označovania ŠPZ,keď sa končila séria BA a mala nasledovať séria BLB, že to nikto nechcel. Nakoniec ten systém skončil, údajne aj z tohto dôvodu. Ale veľký záujem bol najmä medzi pracovníkmi vtedajšej automobilky v DNV o ŠPZ s označením BAZ. Povrávalo sa že nastala veľká korupcia na vtedajších DI.
Bezpečnosť mala označenie B a čísla, tak ako aj vojenské vozidlá Pohraničnej stráže.

Klaproth

V Mostě přeskočili C a nevydávali MOC. Upravovala to vyhláška.

marci1

Zajímavé bylo, že Bratislava měla kdysi SPZ: BLB.

Dismas

Gecco: Auto s JEB jsem několikrát viděl.

gecco

V tom případě se omlouvám za dezinfomaci – měl jsem info, že B je vyloučeno…