Brozma

Vydává leguán zelený zvuky?

Zdarec lidi, jak jistě většina z vás ví z otázky: leguán zelený a jeho zuby, tak víte že máme ve škole leguána zeleného. Když k němu přijdu a pohladím ho, nevydá žádný zvuk. Vydává leguán zelený vůbec nějaké zvuky anebo je němý?
Díky předem za odpovědi
Doplňuji:
Byl bych rád kdybyste mi napsaly jaké zvuky vydává (teda pokud ano).

Nejlepší odpověď
beer

Ne, maximálně můžeš slyšet při krmení nějaké to mlasknutí, nebo při jeho podráždění i zasyčení.
Doplňuji:
Takže vlastně ano, jenže to syčení je v domácím chovu poměrně vzácné, většinou uteče..

Zdroj: Vet.praxe