Vydání řidičského průkazu

Zdravím, konečně jsem úspěšně absolvovala autoškolu a teď bych potřebovala vědět jak dlouho trvá než vám vystaví řidičák. Začátkem ledna odjíždim na rok pryč a jsem z toho nervózní, že nic nestíhám. Je možné, že by vám to udělali do týdne? Třeba za nějaký příplatek? Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Vydání řidičského průkazu trvá přibližně mésíc, já ho dostala za 14 dní, záleží na úřadu...

Další odpovědi:

Zlatý

Mě řidičák už vystavili před více než třiceti lety a ty v úterý zavolej na Městský úřad,kde se ř.p. vydávají a budeš vědět více. Ne každý úřad jedná stejně.

Bronzový

Vydání ŘP trvá nejděle měsíc (cca 3 týdny), ale jezdit můžeš i bez něj, ale hrozí Ti pokuta myslím až 500 kč (většinou ze zkušeností se to řeší domlouvou nebo 100 Kč), pokud ho nemáš u sebe (např. teprve se vystavuje, zapoměla jsi ho doma a tak). Jde ale udělat "rychlý řidičák" za 100 Kč s platností 1 měsíc. Ten udělají na počkání.

Ridicaku se dockas v rozmezi 10 pracovnich dni az 3 tydnu. Drive to neni kvuli typu komunikace mezi STC (statni tiskarna cenin) a urady a dobe vyroby mozne. Navic zalezi na miste bydliste. v praze kde je zadosti nejvice se to muze pozdrzet jeste "prehlcenim" uradu,kdezto v mensim meste je to o neco rychlejsi.. Muzes sice jezdit bez ridicaku,ale za to muzes dostat az 2000 pokutu a mohou ti i sebrat nejake body. Navic rychly ridicak ktery ti vydaji na pockani ti mohou vydat pouze pri ztrate,odcizeni atd. Kdyz si podas jeste dnes mohla by jsi s trochou stesti mit ridicak nekdy kolem 10 ledna.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.