Avatar uživatele
anonym

Vydání řidičského průkazu

Zdravím, konečně jsem úspěšně absolvovala autoškolu a teď bych potřebovala vědět jak dlouho trvá než vám vystaví řidičák. Začátkem ledna odjíždim na rok pryč a jsem z toho nervózní, že nic nestíhám. Je možné, že by vám to udělali do týdne? Třeba za nějaký příplatek? Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4467 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ella

Vydání řidičského průkazu trvá přibližně mésíc, já ho dostala za 14 dní, záleží na úřadu…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Mě řidičák už vystavili před více než třiceti lety a ty v úterý zavolej na Městský úřad,kde se ř.p. vydávají a budeš vědět více. Ne každý úřad jedná stejně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Zbynas

Vydání ŘP trvá nejděle měsíc (cca 3 týdny), ale jezdit můžeš i bez něj, ale hrozí Ti pokuta myslím až 500 kč (většinou ze zkušeností se to řeší domlouvou nebo 100 Kč), pokud ho nemáš u sebe (např. teprve se vystavuje, zapoměla jsi ho doma a tak). Jde ale udělat „rychlý řidičák“ za 100 Kč s platností 1 měsíc. Ten udělají na počkání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
belgik

Ridicaku se dockas v rozmezi 10 pracovnich dni az 3 tydnu. Drive to neni kvuli typu komunikace mezi STC (statni tiskarna cenin) a urady a dobe vyroby mozne. Navic zalezi na miste bydliste. v praze kde je zadosti nejvice se to muze pozdrzet jeste „prehlcenim“ uradu,kdezto v mensim meste je to o neco rychlejsi.. Muzes sice jezdit bez ridicaku,ale za to muzes dostat az 2000 pokutu a mohou ti i sebrat nejake body. Navic rychly ridicak ktery ti vydaji na pockani ti mohou vydat pouze pri ztrate,odcizeni atd. Kdyz si podas jeste dnes mohla by jsi s trochou stesti mit ridicak nekdy kolem 10 ledna.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek