tomovka

Vydání pasu – jaké doklady potřebuju?

Zažádal jsem si před 3 týdny o pas, a chystám se na jeho vyzvednutí – ale nepamatuji si, jaké všechny papíry/doklady mám vzít s sebou, aby mi ho předali? Respektive, jesti stačí jen občanka, nebo je třeba ještě něco…

P.S.: Pas už mám připravený k vyzvednutí, starý pas jsem už odevzdal a jen nevím, jestli mi něříkali, že potřebuju ještě nějakej doklad o zaplacení nebo něco jiného KROMĚ občanky aby mi ho vydali (fyzicky)

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

OP a pokud máš starý pas, tak je potřeba ho odevzdat.