Vycvičení křečka?

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat,zda se dá křeček džungarský nějak vycvičit-třeba jako potkan. Nechci ho „týrat“.

Odpovědi
kapka

Tak vycvičit se dá i drak :D, ale s džungarákem to bude o dost složitější, myslím, že bez elektrického a stahovacího ostnatého obojku se neobejdeš. :D :P

mojitek

dobrý den,nechci Vám nijak brát iluze,ale s džungaráčkem to asi nepůjde. S potkánkem ho nelze ani zdánlivě srovnávat

anonym

A k čemu něaký výcvik křečka jemu nebo tobě bude užitečný?