štamgast

„Vyčuraní“ poslanci!

Sleduji schůze pravidelně a na webu PSP jsem si všiml, že ačkoliv jsou čtvrtek a pátek 28.3 a 29.3 normální pracovní dny, tak si poslanci udělali Velikonoční prázdniny. Není to vůči pracujícím lidem sprosté?
Doplňuji:
Oni mají právo si udělat prázdniny jsko ve škole? To je hodně sprostý.

Nejlepší odpověď
anonym

Drap:

len tak na okraj:
a kto ten zákon schvaľoval?
Tí istí poslanci, ktorí si teraz urobili prázdniny.

Predstavte si, že by ste si sám v práci (ako zamestnanec) určil výšku mzdy, pracovnú dobu, náhrady, výšku príspevku na stravu, byt, keby ste bol žena, tak poberal 100.000 materskú, etc, etc, etc.
No nebolo by to fajn?

Další odpovědi
Drap

Možná je, ale podle zákona na to mají právo.

Damiana

Vůči pracujícím lidem je sprosté kde co. To, že někdo, koho si ten lid zvolil, si to teď patřičně užívá je jen známka toho, jak je ten lid moudrý. Souhlasím s kri kri(m) v anonymitě…

Btw – můj muž má také volno (není poslanec, ale „chodí do školy“) a já si můžu „dělat“ co chci…:-)

led

čtvrtek a pátek 28.3 a 29.3 normální pracovní dny – Pracovné dni, to ano, ale pre zamestnancov. Oni nie sú zamestnanci, sú poslanci a majú inú pracovnú dobu.

jirkajirka

Není to sprosté od zaměstnanců když si odpracují 8 hodin denně a pak mají volno? A mohou si vzít na 28 a 29.3 placenou dovolenou,jak jsem to udělal já. Poslanci někdy tam bývají od rána do půl noci. Své úkoly si musí splnit.

Bernie

Kdyby to byly jen velikonoční prázdniny 🙂 V celém světě jsou češi národ tupých ovcí, kteří si nechají od svých „pupíků“ líbit ledacos včetně rozkrádání, zlodějen a jednu z největších korupcí celosvětově. Tady nikomiu nedochází, že na to přispívá ze svého 🙂