Zlatý

Vyčištění toalety? Vzala jsem si do pronájmu prostory, součástí je i WC. Dole u odtoku je černá usazenina, Fixinela je

asi slabá, moc to nepomohlo. Můžete doporučit něco silnějšího? Nebo aplikaci Fixinely opakovat a nechat třeba déle působit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Pokud je usazenina uvnitř mísy zkusil bych "Stura Facile", mělo by to fungovat i na usazeniny a vodní kámen:
http://www.odpovedi.cz/…
Jen to asi bude chtít vyšplouchat vodu do odpadu, docela dobře to jde zvonem.

Další odpovědi:

Bronzový

Já na velké usazeniny používám Cilit Bang ve spreji a jsem sppokojená.Když jsme se po roce nepoužívání vraceli do garsonky,tak byly v na umyvadle i v záchodě rezavé fleky spolu s vodním kamenem a pomohl.

Kdepak platit za fixinelu! Kupte za 25 korun litr kyseliny chlorovodíkové.

Zlatý

docela ucinna je obycejna coca-cola,staci nalit na noc do wc,musite z nej vybrat vodu.
rano odrhnout wc stetkou,melo by to zabrat,a pokud ne,tak opakovat nebo docistit jinym pripravkem,me to pomohlo stejnym zpusobem.

Stříbrný

Napřed se ze syfonu musí vybrat voda jinak se přípravek hodně zředí.Při použití kyseliny pozor na poleptání rukou ,použít gumové rukavice.Při ředění kyseliny se leje kyselina do vody!!!! nikdy né na opak.Pokud se vám podaří polít také sebe spláchnout vodou a neutralizovat mýdlem.To samé platí i pro výrobky s drogeie. Bref, Savo a podobně.

Diskuze k otázce

Stříbrný

johana 56

Já používám KRTKA,který opravdu funguje i na veškeré odpady.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 926
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.