Vyčištění pc

Zdravim… Nevíte někdo jestli existuje program nebo neco jineho pres co by se vymazal celej pc?? myslim vymazat jako aby byl cistej jako kdyz ho koupite =)) aby tam zustaly jenom ty potrebny programy. zkousela sem to pres ,,PRIDAT NEBO ODEBRAT PROGRAMY" ale nwm co je dulezite a co ne :/
Dekuji =))

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Dejte si menu Start, všechny programy a pak naleznete položku co se jmenuje Acer,Asus,HP,Toshi­ba,Lenovo software nebo nějak podobně

V tom menu nalezněte program Co se jmenuje Recuve a tím obnovíte systém do výrobního stavu

Také může být nějaká funkční klávesa, to naleznete v manuálu notebooku

Upozorňuji, že si při tomto smažete všechna uživatelská data, takže si zazálohujte složky Dokumenty, Obrázky, Hudba, Videa, vyexportujte si maily, oblíbené položky v prohlížeči.

Další odpovědi
baghira

Nabootovat z instalačního cd Windows, spustit novou instalaci systému, a pokud tam bude volba něco jako „Formátovat disk“ tak zvolit „Ano“. Po takovém zásahu bude počítač čistý jako Kristovo levé oko.