zdenda68

Vyčištění LCD

Chtěl bych se zeptat čím a jak nejšetrněji vyčistit svoji LCD obrazovku na notebooku? Mám tam jakési tmavé tečky a jdou seškrábnout jenom nehtem ale hrozí poškrábání displaye, tak se vás ptám jestli není něco šetrnějšího?

Nejlepší odpověď
anonym

asi by se našlo i ledasco setrnejsiho ale je to zbytecne … povrch displeje to ustojí, zase az takova měkota to není 🙂

Další odpovědi
Miru1

LCD snese různé čištění i chemií.My to v práci kde je vyrábíme čistíme IPOU ( isopropilalkohol ) takže se nemusíte bát, pokud na to nepoužijete písek .

hanulka11

Kupuji si univerzální vlhčené utěrky k tomu určené . Krásně vyčistí obrazovku, já bych nic neseškrabovala.