zjentek

Vychutnám tu správnou chuť piva, když u toho budu kouřit?

Smysl rozšířeného zvyku.

Nejlepší odpověď
dubraro

Obecně vzato nikoliv. Kouření zhoršuje schopnost vnímat chuť. Ale pro kuřáka může být požitek z dvojité intoxikace důležitější než samotná chuť piva.

Další odpovědi
Kepler

Subjektivně se mi to ani nezdá, ostatně pivo nepijeme proto, abychom vychutnávali jeho chuť. I když je taky důležitá. Pivo bez cigarety si ani neumím představit. Ale kouřit při pití vína, zvláště kvalitního, to je přímo zločin.

Cenobita

Kuřáci jsou obecně jako smyslů zbavení, necítí, mají omezenou chuť a jejich závislost je ovládá jako loutky.

Pixma

Porovnej si to: http://media.gip­hy.com/media/qa­outfIYJYxr2/gip­hy.gif

no107064

Pravý pijan asi bez cigára. Většině lidí co nepijí často pivo tak moc nechutná, cigareta tu „špatnou“ chuť piva trochu utlumí.
To je otázka, která může mít mnoho odpověďí. Například, vychutnám si vůni růže lépe mimo město, kde není tolik smogu a pachů. Ano, ale asi jen pro člověka, který se v nich vyzná.