Avatar uživatele
anonym

Vychováváte své děti tak,jak jste byli vychování vy svými rodiči ?!

Nebo si řeknete : je jiná doba!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon, johana 56, hanulka11, Deli, Pájo, briketka10, anonym před 4186 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
manon

Částečně ano, rodiče mi v lecčems dobrou cestu ukázali. Ale taky je jiná doba a té se přizpůsobuji a taky se do výchovy promítají mé vlastní názory a zkušenosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vychovávala jsem je jinak, ale není to „jinou dobou“. Prostě mám se svými dětmi jiný vztah než jaký jsme měli s rodiči já a brácha. Máme s dětmi hodně společných zájmů, takže mi nedalo žádné přemáhání zapojit je do od malička svých aktivit a to nás hodně sblížilo. Dcera dokonce svého koníčka provozuje profesionálně a už jde v jejích stopách i vnučka. Syn pracuje a žije dlouhodobě v zahraničí. Myslím, že mohu být spokojena.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Ne , nevychovávala jsem je tak a nelituji toho. Jsou dospělí a moc šikovní a jsem na ně hrdá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marijakes

Dá se říci, že ta „jiná doba“ sehrála ve výchově mých dětí velkou roli. Moje děti určitě vyrůstaly v jiných možnostech než já a je to tak v každé generaci. Ale určitě jsem občas pronesla průpovídku, kterou jsem slýczhávala od maminky. A jelikož jsem na výchovu nebyla sama, nějaké ty zvyky a zkušenosti si přinesl ze své rodiny i manžel, vychovávali jsme své děti jak nejlépe jsme mohli a myslím, že to dobře dopadlo, nyní už jen rozmazlujeme vnoučata a já jen chválím a chválím, jak výborně jsou vychovaní i partneři mých dětí. 🙂 Důležité je zvládnout pubertu potomka a tam se dost často argumentuje stejně jako argumentovali rodiče.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Určitě ne, protože přece jen nejsme stejní jako byli naši rodičové…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Vzhledem k tomu, že výchova mé matky vůči mně byla trochu zvrácená, neb měla představu, že všechno, hlavně já, půjde podle ní a jejích přestav i v mém pozdějším věku, pak jsme se logicky dostávaly spolu do neřešitelných diskuzí, neaplikovala jsem tyto metody na svého syna. Neříkám, že je bez chyb, ale nemůžu si stěžovat, co se týká upřimnosti v našem vztahu a jeho ochotou mi pomoci ve všech oblastech, co někdy i dost problematický život přináší

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek