DaZd

Vyčerpanost před zápasem

Mám takový problém. Na fotbalovém tréninku se cítím v pohodě, plný energie, ale někdy před zápasem se mi stane, že se cítím strašně unavený, rozlámaný. Jako kdybych už měl jeden zápas v nohách. Nevíte v čem je příčina mého problému?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Příčina je v psychice.

Další odpovědi
ReHu

Mám podobné zkušenosti.
Zkus se dát do klidu. Mně pomáhalo si představit, co by se stalo nejhoršího, když se to nepovede. A.....v podstatě nic extra důležitého. Bude další zápas.
A i ti nejlepší sportovci mají slabší chvíle 🙂