Lordcruss

vybýrání herní konzole

Playstatioon portable nebo nintenddo?

Nejlepší odpověď
briketka10

vybírat můžeš například zde na Heuréce
přečteš si i popis a recenze výrobku..
http://herni-konzole.heure­ka.cz/?gclid=C­JGjvK63rbsCFU­iN3godlWQAgw

Další odpovědi
vivatisCZ

Ani jedno PSV. Ale jestl ina tom trváš tak nintendo

Melkor

Za tu cenu bych si radši kpoupil nějaký chytrý telefon nebo tablet… – Má větší a kvalitnější display a jdou na tom hrát i lepší hry.

Inspektor

Vřele bych vám doporučil X-Box.Mám zkušenosti s plno herními konzolemi.Jednou když jsem byl v Českých Budějovicích na jedné akci ,tak tam bylo pár zástupců X-Boxu a dali mi možnost si to zdarma vyzkoušet.Stačila mi chvíle a už jsem si řekl že si to budu muset koupit.To jsem také udělal a nelitoval jsem toho.Dají se tam pochopitelně i přehrávat filmy.Ale hlavně třeba na rozdíl od Nintenda na něj seženeš spoustu her.A navíc ne za tak předraženou cenu.Některé hry jsem na něj našel i levnější než na PC.A nejlepší jsou tam hry na pohyb,třeba takový Kinect Sport,kde ovládáš různé sporty pohybem.Samozřejmě nechybí možnost připojení k netu,jako skoro dnes u všeho.Když tak si o X-Boxech počti něco na netu.To je tak vše co ti můžu doporučit…