Crossroad

Vybrat si tablet nebo notebook?

Jsem normální nevydelecny puberťák, respektive občas dostanu kapesné. Na normální stolní pocitac se dostanu tak jednou do mesice a uz dlouho uvazuji o koupi nejake elektroniky. Zařízení bych používala hlavně na surfování po internetu a sledování filmů, ale také na popripadné zápisky do školy a sem tam tvorbu nějakých dokumentů. Byla bych schopna uhradit až 12 000Kč, ale radši bych se držela na nižší hranici. Mám mobil Windows phone a tak bych se i u přídavného zarizeni držela spíše u Windows, neboť s androidem nemam zadne zkušenosti. Děkuji za případné odpovědi.

Nejlepší odpověď
gecco

Na surfování a filmy je tablet rovnocenný s notesem, na jakoukoli práci s klávesnicí je lepší notes.
Takže – za mne, notes.
Už tak okolo 10 tis. seženeš slušné s displayem 15,6" a Windows OEM – takže se pokoukni po dalších parametrech (hmotnost, výdrž na baterii…).

Další odpovědi
marci1

Určitě bych zvolila notebook. 🙂

Hanca3381

Já mám obojí, a musím uznat že je notebook lepší. Na tabletu nemůžeš dělat úkoly, hrát hry s FlashP atd. zatimco na notebooku ano. Tablet je sice menší lehčí vejde se kam chce ale doporučuji notebook

Hawajka

Vyber si 2 v 1! Notebook s dotikovým displejem :D Ale jinak bych zvolil notebook.