Avatar uživatele
Crossroad

Vybrat si tablet nebo notebook?

Jsem normální nevydelecny puberťák, respektive občas dostanu kapesné. Na normální stolní pocitac se dostanu tak jednou do mesice a uz dlouho uvazuji o koupi nejake elektroniky. Zařízení bych používala hlavně na surfování po internetu a sledování filmů, ale také na popripadné zápisky do školy a sem tam tvorbu nějakých dokumentů. Byla bych schopna uhradit až 12 000Kč, ale radši bych se držela na nižší hranici. Mám mobil Windows phone a tak bych se i u přídavného zarizeni držela spíše u Windows, neboť s androidem nemam zadne zkušenosti. Děkuji za případné odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Bičiště před 3428 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Na surfování a filmy je tablet rovnocenný s notesem, na jakoukoli práci s klávesnicí je lepší notes.
Takže – za mne, notes.
Už tak okolo 10 tis. seženeš slušné s displayem 15,6" a Windows OEM – takže se pokoukni po dalších parametrech (hmotnost, výdrž na baterii…).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Určitě bych zvolila notebook. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hanca3381

Já mám obojí, a musím uznat že je notebook lepší. Na tabletu nemůžeš dělat úkoly, hrát hry s FlashP atd. zatimco na notebooku ano. Tablet je sice menší lehčí vejde se kam chce ale doporučuji notebook

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hawajka

Vyber si 2 v 1! Notebook s dotikovým displejem :D Ale jinak bych zvolil notebook.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek