bolak

Vybrali už jste si svých 5 minut slávy?

Proklouzli jste někdy do nějakého záběru v televizi, otiskli vám někdy něco časopise, přečetli váš názor v rádiu…nebo něco podobného?

Já se totiž dneska dozvěděl, že prej už sem slavnej, tak bych chtěl vědět jak ste na tom vy, obyčejní smrtelníci…

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
briketka10

Jo

ano kolikrát volám do rádia Beat a hádám songy a uhodnu, několikrát mi poslali CD a knihu, jednou meteostanici s budíkem :)
na Čt1 do pořadu Sama Doma, tam jsem telefonovala, když probírali téma o neplodnosti vybrali mou otázku, hovořil na to téma lékař a navíc mě i na konci vylosovala z těch tří, ta co to uvádí a poslali mi DVD s Aerobikem a knihu to byla teda náhoda :)

Další odpovědi
quentos

Jo

Ano, byl jsem loni na první stránce nejrenomovanějších regionálních novin poté, co jsem se vrátil z mistrovství světa ve scrabblu ve Varšavě (odkaz na internetovou verzi článku viz v mém profilu) – článek o mně zabíral podstatnou část první strany.
No a zhruba před měsícem jsem poprvé vyhrál i turnaj v českém scrabblu – přivez jsem domů pohár, kde je moje jméno vyryto mezi vítězi minulých ročníků tohoto turnaje. Jelikož mezi těmito esy je nejeden mistr republiky, pěkně se na to kouká ;{)> to bylo ovšem pět minut slávy v uzavřené společnosti – na rozdíl od prvně jmenovaného případu o tomto tisk nevěděl.

anonym

Jo

Doplňuji:
v regionální TV a známě hodně lidí v komunitě hasičů. Učil jsem hasiče, ale taky vyhazoval od zkoušky. Nedal jsem každému autogram na republikové osvědčení.

anonym

Jo

Mezi moji pětiminutovkou bylo natáčení ČST Ostrava,kdy na Nový rok 1974 jsem se zúčastnil prvního odpichu na vysoké peci č.3 v NHKG,jako pomocník taviče.Také mi otiskli kritickou zprávu v deníku Rudé právo.

anonym

Ne

Doplňuji:
Když mi bylo okolo dvaceti let, tak byl otisknut v Mladém světě můj dopis, který jsem psala redakci jako poděkování za článek o Davidu Černém. A možná ještě někde něco o čem si nejsem jistá. Ale za nějaké minuty slávy něco takového nepovažuji – nechci jí ani těch pět minut.

hanulka11

Jo

ano .....docela často v časopisech otisknou mé článečky .......

Drap

Jo

Několikrát televize, rozhhlas, i v časopisech. Doufám, že už to bylo naposled.Neni o co stát.
Ještě se mi nepodařilo dostat do krimizpráv.

Sůwa

Jo

Moc velkou radost jsem z toho ale neměla. Kamarád – redaktor ČT potřeboval po dovolené námět na reportáž a já právě dokončovala rekonstrukci zajímavého objektu ( ne rukama ). Nakonec jsem souhlasila s natáčením, ale kameře jsem se pečlivě vyhýbala, kdežto jakýsi papaláš všude pózoval. Trvalo to strašně dlouho, tak už jsem nejspíš tak pozorná nebyla a druhý den jsem se dozvídala od známých, že mi to v těch růžových šatech sluší a podobně. Nakonec se ukázalo, že mne kamera přece jen dohnala a uvedli to včetně celého jména a zásluh 🙂. Milého papaláše ovšem vystříhali a to mi nikdy neodpustil. Stejně na tom postu dlouho nepobyl.

Lukasy

Jo

Doplňuji:
Kdysi davno jsem byl na fotce v novinach jak jsem byl mali a hladil si tam kralika, pak jsem byl v televizi z nějakych reportáži ze školy.

led

Jo

Vždy sa bavím na tom, ako sa ľudia tlačia pred objektív, mikrofon, provokujú pero novinára.
Najhoršie na 5 minutách slávy je strata vlastného súkromia, každý (?) na ulici vás pozná, je s vami kamarát aj keď nevie, kto ste.
Predstavte si tú krásu, predstavujú vás a teraz vyslovia meno: ´Led´, nie Bolak. (led má zlato, teda pre hostiteľa cennejší, čo na tom, že hosť sa volá ináč a je muž a nie žena, hlavne že sa môžme pochváliť celebritou…)

david22

Ne

vlk samotař

Ne

Ještě jsem to potěšení neměl.

bolak

hanulka11: tak se pochlub :)