Rakira

Vybrali byste si radši Samsung Galaxy S3 Mini, nebo S4 Mini?

rozhoduji se mezi temito dvěma typy, prosím poraďte :) na cenu nehledím :)

Front:
95,5 milionů dolarů opravdu nemám :D myslela jsem tim rozdilnou cenu mezi temi 2 typy samsungu

Odpovědi
dubraro

S4mini. Je o generaci novější. Má proti S3mini navíc LTE, NFC, má větší paměť, rychlejší procesor, lepší displej.

Anemone

Mám S4 Mini a jsem s ním moc spokojená. S5 je ale ještě lepší. 🙂

Front

Ani jeden, doporučil bych Falcon SuperNova Pink Diamond iPhone 6.