M2

Co se stane, když se při přesouvání souborů z foťáku do mobilu vybije u foťáku baterie?

Ahoj, chtěl bych se zeptat, co se stane, když se mi při přesouvání souborů z foťáku do mobilu vybije u foťáku baterie. Je možný, že přijdu o přesouvaný soubor? Dík za odpověďi

vybití baterie a přesouvání souborů

Nejlepší odpověď
lexx

nestane se nic, jenom datový tok se přeruší, zdrojové soubory budou zachovány
jo počkej ! přesouvání, ne kopírování…a to je blbé, něco se cestou ztratit může

Další odpovědi
Lamalam

Ano, během přesouvání souborů může pří výpadku napájení dojít k jejich ztrátě. Při kopírování to nehrozí.

ptáč

Je jedno, kam se přesouvá. Zajistit data tak, aby se neztratila, lze pouze příkazem Copy, kopírovat. To platí hlavně pro přesouvání souborů z přístroje na SD kartu (nebo MMC). Poté nepotřebné soubory smazat.

isteron

Ja kopírujem foto z fotoaparátu, a aj z mobilu na prac. plochu pc. Upravím a až potom si ich ukladám na cieľovú adresu.
Akonáhle spojím káblom fotoaparát s pc, alebo aj mobil s pc súčasne sa mi zapne nabíjanie batérie vo foto ap. alebo v mobile, čo vidím na príslušných okienkach.
Fotoaparát Olympus, mobil Sony Ericson, pc desktop.

jáára

z foťáku do mobilu? jak?
neumím si to představit

cochee

Podporuje-li mobil USB OTG a je-li foťák vybaven USB, objeví se (myslím kromě značky Kodak, nepletu-li se) fotoaparát v systému mobilu jako zařízení Mass storage, tedy externí uložiště/disk.