DZetko

Vybíjí wi-fi baterii telefonu?

Nejlepší odpověď
DDarent

To je vážně hlopá otázka...... v telefonu je přístroj kterej sbírá signál wi-fi, a představte si, že vono to potřebuje proud na to, aby to fungovalo......

Další odpovědi
Děda Louda

Vypnutá ne.

michalsanda

to je stejná otázka jako vybíjí signál baterii? ano telefon pracuje

anonym

ano vybíjí, a HODNĚ … tím myslím více než třeba bluetooth. Wifi nebylo původně navrženo zrovna pro mobilní telefony takže na maximální úspornost se při návrhu až tolik nehledělo.

Je však pravdou že wifi má také mnohem větší dosah i rychlost přenosu než bluetooth. Holt vždy je to něco za něco.

NAštěstí však nemusíte mít wifi v telefonu zapnuté nepřetržitě … můžete jej zapnout pouze ve chvíli kdy potřebujete mobilní data.