stear

Mohly by jste mi doporučit tablet cca do 5 tisíc, aby uměl komunikovat s iphonem??

Zdravím,
Rozhodl jsem se koupit si tablet. Jenže mám pár problémů. Nechtěl bych dát za tablet určitě víc jak 5.000, ideálně do 3.000,– . To by až takový problém nebyl, i jsem si našel tablet, který by mi vyhovoval.
Problém nastal v mém druhém kritériu a to je takové, že bych chtěl, aby mohl můj tablet mluvit s iPhonem. Ať už přeposílat dokumenty nebo hrát hry společně. (Takové tablety nemají App Store ☹ ).
Neuměl by mi někdo s tímhle poradit? Asi budu muset s jedním z těchto dvou kriterií ustoupit, že?

Nejlepší odpověď
vertigo

U tabletu od jiných výrobců (a op.systémů) to bude vždycky nějaký nepohodlný a sporně fungující kompromis. Já osobně bych něco málo přihodil. Přínosem bude klid a dokonalá kompatibilita.
http://x.co/4p8EJ