čuchty

Výběr střední školy

Dobrý den,rád bych se vás zeptal na váš názor…
Vybírám střední školy a nejsem si vůbec jistý,ve škole mě hodně baví předměty jako je matika,fyzika a chemie a taky bych se jim chtěl věnovat…
jako první mě napadlo technické lyceum nebo zkrátka technika ale uvažuju také o gymnáziu… co myslíte?
předem děkuji za odpověď :)

Odpovědi
anonym

Pokud se chceš věnovat matice, fyzice a chemii, mělbys uvažovat o VŠ – a tedy je nyní pro tebe nejlepší volbou gymnázium.

Helena114

Tak na gymnázium jdi pouze v případě, že si seš jistý, že uděláš i vejšku. A technika mi připadá jako velicedobrá volba. ;)

NikkiHeat

Všichni se cpou na gymnázia ale pokud se ti nepodaří (život umí připravit různé nástrahy) dále studovat VŠ tak co budeš s gymplem dělat? Dnes bych se již určitě moc nesměřoval na ekonomiku, managment apod. V současné době si myslím, že technika ale i uvedené vědy jako fyzika, matematika, chemie mají budoucnost.