kajicek94

Poskytuje nějaký operátor SIMku u které si sám můžu nakonfigurovat co budu využívat?

Dobrý den,
budu si kupovat TP-LINK MA180 (http://modemy­.heureka.cz/tp-link-ma180/#section) a potřebuji vědět jestli nějaký operátor poskytuje SIMku u které si sám můžu nakonfigurovat co budu využívat – tím mám namysli – Volání: NE ,SMS: NE, Internet: ANO. Bylo by nejlepší aby SIM karta byla na kredit a ne na paušál protože, modem budu používat asi 2× do měsíce. Asi Vás napadne se mě zeptat: Proč si tam rovnou nekoupíš internet? Výde ti to levnějc! – Moje odpověď … – Jednoduše… je pro mě jednoduší si zaplatit výrobek a poštovné a k toku SIMku než než po instalaci zaplatit 300 Kč a k tomu dalších 300 Kč za Wi-Fi a na to každý měsíc dalších 300 Kč a možná víc 🙂…
Předem děkuji za odpověď,
kajicek94

Odpovědi
anonym

Zkus T-Mobile ale osobně. Na webu je jen zlomek toho co ti mohou nabídnout.