Adams_CZ

Výběr oboru na SŠ

Udělám se strojírenstvím chybu? Napadá vás nějaký obor podobného zaměření ? Díky

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

ne

Doplňuji:
Pokud se na strojírenství hlásíte, měl byste počítat s tím, že se budete hodně věnovat fyzice i matematice a také budete hodně využívat počítače. Četla jsem, že o absolventy je zájem, jenže za čtyři čí více let se všechno může změnit.

Informace o oboru: http://www.nu­ov.cz/obor-strojirenstvi

„Nemusejí se už tolik obávat rýsování jako dřív, protože se dnes pracuje podstatně více na počítačích. S informačními technologiemi se žáci naučí pracovat opravdu na vysoké úrovni,“ doplňuje Jiří Vojtěch z Národního ústavu odborného vzdělávání.

Neuvedl jste své bydliště, takže se musíte rozhodnout sám pro určité zaměření. Školy totiž nabízejí různá zaměření, například na ekonomiku, počítačovou podporu strojírenství, mechatroniku, automobilní techniku či management jakosti.

Adams_CZ

Tak já bydlím poblíž Ostravy … tady je škola na kterou bych chtěl jít http://goo.gl/MY­mol5