Výběr notebooku pro studenta VŠ - Poradíte?

Ahoj, chci si pořizovat nějaký notebook pro studenty. Měl by být lehký, odolný, mít velkou výdrž, aspoň 10 hodin, dělání prezentací, dobrá grafika, multimedia, kancelářské věci, office, velkou paměť a výdrž by taky neměla zaostávat. Jsem studentem přírodovědecké fakulty a kombinuji to s financemi. Obchoduji na burze a tak, potřeboval bych tedy nějaký notebook, který by tohle zvádal, takže výdrž a rychlost taky. Uvažuji o Applu - MacBook si chci kupovat, ten se mi líbí, ale nevím, zda - li to všechno zvádne. Je tady poměrně hodně expertů, snad mi někdo pomůže. Díky za informaci

Odpovědi:

Pokročilý

Pokud te zajimaji ciste media a prace s nimi + internet, tak je MacBook idealni. Pokud na tom chces rychle a bezstarostne spoustet "vsechno" (hry, ruzne programy vseho druhu), tak bys mohl narazit a resenim by bylo nekolikahodinove brouzdani na googlu ve stylu "jak spustit tenhle program na MacBooku".

Pokud jen media + internet --- MacBook
Univerzalni notebook na vsechno --- normalni ntb s Windows (nejlepe 8)

Z meho pozorovani a ziti mezi ajtakama a lidma, co se zabyvaji vsim kolem PC - nejkvalitnejsi znacky dneska jsou HP a Lenovo. Existuje rada notebooku, tzv. ultrabooky, ty maji takove vlastnosti, jake chces - lehky, velka vydrz, solidni HW vybava. Akorat odolny si moc netyka s lehky, je to jako bys srovnaval odolnost oceli a plastu v zavislosti na hmotnosti.
Doporucil bych tedy divat se po ultrabooku, je to dobra alternativa za Mac.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.