SonsyMite

Vyber freeride kola

Ahoj,
Hledam pro sebe, pro pokrocileho jezdce, dobre freeride kolo do 10 000kc.
Zatim jsem si vyhlidl Merida UMF Hardy, Agang EXE 24 a Mongoose FIREBALL 24. Mate pro me nejaka doporuceni? Znate podobna kola?
http://www.axit­bikes.eu/index­.php?main_page=in­dex&cPath=25 tady maji asi nejlepsi vyber
Dekuji predem za rady
Doplňuji:
Aktualizuji otazku…

Odpovědi
panxnotdead

čau, taky jezdím freeride a za 10000 toho moc nepořídíš, nejlevnější celopáro jsou od 15000, ale samozřejmě z bazaru :) typy ti pošlu do zpráv, ale jinak se koukni na bikový stránky Dolekop

Ar

Pro pokročileho jezdce nový dobrý Freeride neexistuje. „Kvalitní“ Freeride začíná na 20000,– Kč u staršího modelu se dostanete na nějakých 18 000. Levnější je pro zajíce.