kamcaF120

Výběr běhacího pásu, poradíte?

Dobrý den, pod stromeček si chci pořídit běhací pás pro sebe, do 6000 tisíc. (hlavně na zhubnutí, 171 cm, 65 kg) Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti? na co mám při výberu dbát? popř. máte někdo dobré zkušenosti s nějakým konkrétním pásem v této kategorii? děkuji předem za odpověďi ;)

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Bohužel ti neporadím, ale jedno vím určitě. Pod stromeček to letos už nestihneš. Takže nespěchej a do příštího roku máš na výběr času dost.

Další odpovědi
anonym

Kolik stojí nevím.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=RiH­r2hb_5Yk&featu­re=related

iceT

Co jsem nasla sice nesplnuje uplne vase podminky,ale lepe se zeptat primo prodejce

http://www.efit­ness.cz/posilo­vaci-stroje-bezecke-pasy/5953c/

venkovan

Jestli chcete hubnout, tak lépe a trvaleji se soustředit na skladbu a množství příjímaného jídla a to vše doplnit pohybem. Pokud jsou špatné stravovací návyky, pohyb mnoho nezachrání. Znám kováře, lesní dělníky kteří dřou fyzicky celý den a o tom, že by byli hudení se říci nedá. Své si vezmou i hormony – jak u mužů tak u žen od určitého věku se s váhou bojuje velmi težko.

Zdroj: život