panxnotdead

Výběr batohu

čau, mám problém s výběrem batohu do školy. Stačí 20l s rozměry 44 × 30 × 16? Vím, že by bylo nejlepší někam se na něj podívat, ale takovou možnost bohužel nemám.

Odpovědi
Nykki

http://lmgtfy­.com/?q=batohy+do+%C5%A1­koly-objem+20l

Bud' objednej přes internet,ale může se to značně prodražit,nebo si zajed' do Tesca,či jiného supermarketu tak je ted' plno batohů..

Nikipiki23

já mám od značky :Husky a jsem s ním spokojená je tak akorát velký a v moc hezkém designu.,ale spoustu batohu se najde v supermarketech a samosdřejmě na internetu.........