Hammy

Výběr androidu..

Hledám mobil (možná tablet) s androidem zaměřený spíše na hry.. Mohli byste poradit nějaké ty nej do 5000 jestli jsou ? díky :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Mobil s Androidem, který by se dal použít na hraní a nějakou dobu by vydržel, do 5 tisíc pravděpodobně ani neseženete, snad jen PRESTIGIO MultiPhone PAP 5300 DUO, který v některých obchodech na internetu se dá sehnat do 5 tisíc. Ale kvalita není úplně nejlepší.
No a tabletech ani nemluvě, to je o ničem.

Podle mého názoru máte 2 možnosti

  1. Přidat si tak 2–3 tisíce
  2. Kouknout po mobilu s jiným operačním systémem, například Windows Phone. Výběr her je také poměrně pestrý, tyto mobily nepotřebují 4jádrové procesory, aby se tam daly hrát lepší hry, systém je dost vyladěný. Výbornou volbou by mohla být Nokia Lumia 625 nebo HTC Windows Phone 8S.

Další odpovědi
zelezo1983

Mam HTC 8S a je tam hodne her ke stazeni z Xbox mobil plynuly rychly proste spokojenost

Rohlik

Vybírál bych novější verze Androidu, protože na těch starých verzích časem nerozjedeš ty nejlepší hry.

cochee

Android jako android. „Zaměření“ je akorát o tom, co už tam je z továrny přeinstalováno.

anonym

pokud vam nekdo radi windows phone na hry, tak to jen s prehlednutim ignorujte, protoze vam radi platformu pro kterou je dostupnost her mnohem horsi nez je tomu u androida nebo iphone telefonů. Koupil byste si telefon a pak pro nej sehnal sotva desetinu her …

Vykoneho androida pod 5000 samozrejme muzete sehnat, doporucuji hledat telefony s vykonnym ctyrjadrovym procesorem MTK6589 zde na teto adrese http://goo.gl/wdJdyx … je to sice zahranicni eshop ale telefony jsou tam mnohem levnejsi nez u nas, doruceni trva asi 3 tydny, plati se kartou nebo paypal. Zkusenost mam s timto obchodem velmi dobrou. Technicky srovnatelne telefony, ktere byste tady kupoval za 6000 tam sezenete za polovicni cenu.

lama666

Trošku si připlattě .. HTC Desire 500 :)