Vybělovačem, peroxidem 12% spálené vlasy

Co na to? Jak těm vlasům "pomoct" se vzpomatovat? Mám to od včerejška...peroxidovala sem si to 3x po sobě stejným peroxidem na barvení v rámci tak...4 hodin...a ted to vypada...priserne.,..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Použít peroxid a ještě 3x? To nebyl dobrý nápad. Ten prostě vlasy vyžere. Jednu dobu jsem se odbarvovala na blond, ale barvou, a ta mi také strašně ničila a sušila vlasy. Můžete vyzkoušet bezoplachové masky, třeba gliskur. Dobré je také vetřít žloutek s olejem, ale ten se pak musí opláchnout. Ale jako předtím už vlásky určitě nebudou. Příště to nechejte raději na kadeřnici.

Další odpovědi:

Zlatý

To budeš muset asi jedině ostříhat a proč 3x za sebou jsi to dělala- ono ti to zničí jednou ,natož 3x

Zlatý

Kup si výživnou lázeň na vlasy od Kérastase s panthenolem, nebo vlasy natři sérem na zničené konečky vlasů (pomáhají zacelení vlasu) a přestříkej leskem na vlasy (vše koupíš jen v kadeřnictvích). Dobrý je i olejíček od Schwarzkopf (ten mají v drogérii). Hlavně nefénuj.
Jestli ti vlasy zkrepatěly (předpokládám, že je teď máš jako žvýkačku a drolí se ti mezi prsty a nechtějí schnout), paradoxně to kadeřníci řeší horkem z ionizační žehličky na vlasy (předem ale použijí přípravek určený k žehlení vlasů). Byla jsem skutečně svědkem jedné takové demonstrace nápravy spálených vlasů.
Suché vlasy se ošetřily zmiňovaným přípravkem a pak se natahovaly horkou žehličkou. Nakonec nějaké ty lesky a séra...Výsledek nebyl okouzlující, ale vzhledem ke stupni zničení vlasů, překvapivě působivý.
Každopádně bych asi zašla k dobré (!) kadeřnici.

Pokročilý

Snad jedině postupně je ostříhat a počkat, až narostou nové a zdravé vlasy. Vlas tvoří odumřelé buňky, takže nečekej, že stačí dodat tu správnou "přísadu" a on se zázračně zregeneruje - možná bude vypadat trochu líp a nebude to tak příšerné, ale zdravě už vypadat asi nebude. To máš stejné jako se třepením - neexistuje snad nic, co by roztřepený vlas opět zcelilo, pomůže jen ostříhání a prevence.
Na regeneraci bych doporučila oleje (nanést na vlhké vlasy např. kokosový nebo panenský olivový) a nechat přes noc, pak ráno umýt šamponem. Vlasy nebudou tak vysušené. Pokud si to necháš odrůst, zkus hennu, ale bacha - nedávat na čerstvě odbarvené vlasy.
Jinak od peroxidu radši ruce pryč, je to snad to nejhorší, co na vlasy může přijít.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.