Vybavíte si knihy, které jste celé přečetli za den nebo dva dny a jak se vám libily?

Nejlepší odpověď
briketka10

Ano, kdysi jsem četla dobrodružné knihy Lovci mamutů,
Hoši od bobří řeky, Havran Pírko, postupně zfilmované a
všechny se mi moc líbily.
Postupně jsem četla romány na pokračování od A.Dumase
od Pádu Bastily, Paměti Lékařovi, Královna Margot, Tři
Mušketýři, Hrabě Monte – Christo, Pařížští Mohykáni.
Ty jsem hltala jedním dechem ani nevím proč cestou vlakem
do Prahy na střední a zpátky domů.

Další odpovědi
iceT

Když jsem knihu četla,tak vždy proto,že se mi líbila.Nečtu knihy,které mě nezaujmou.

melanie

Takových knížek je tolik, že si to vlastně ani všechno nevybavím.

RyuzakiKate

Jo, za večer jsem přečetla Starce a moře a děsivě mě to nebavilo. Jinak ještě třeba Spánek a Podivnou knihovnu od Murakamiho a obě se mi líbily, knihovna teda víc :)