eve.sev

Jaká je vhodná výbava do auta při výpravě?

Ahoj, ráda bych se zeptala, co vše jste využili při výpravě do auta. Chystáme se s přítelem projet na jaře Chorvatsko a Slovinsko, zaměřeno na hory a tak se pomalu chystáme. Po technické stránce se stará přítel a mě dal za úkol zajistit vybavení do auta. Ledničku, stan, nějaké přídavné držáky a „zahrádku“ na střechu. Vše za dobré ceny jsme našla na eshopu Hunter http://www.hunter-cz.eu/expedicni-vybava/autolednice/ a potřebuji vědět, zda máte zkušanosti s nimi. Přece jen to bude dost peněz a každý názor mě zajímá. Třeba rychlost, komunikace, případná reklamace. Moc děkuji. Eva

Odpovědi
honza19hk

do Chorvatska to není výprava, Až budeš jezdit Jeepem třeba jako my na Aljašku, Sibiř, do Kanady,Nevady atd.. Tak dej vědět. Jinak co se týče výbavy tak záleží jak dlouho tam budete, co tam chcete dělat atd…

gecco

Reklama??? – blbá…
😛

  1. O technickou stránku se stará přítel a tobě dal za úkol zajištění techniky??? – hlavně velmi dost velkou svačinu…
  2. „Výprava“ do SLO a HR??? – pro běžné lidi je to ´za rohem´, nikoli expedice.

Zajímá tě můj názor?? – Proboha, kdo takovou wolovinu vymyslel…
😁