Rokio

Jak byste dobyli nebo vyhladili galskou vesnici, která jako jediná odolává římským legiím, kdybyste byli Cézarem atd.?

Jak byste dobyli nebo vyhladili galskou vesnici, která jako jediná odolává římským legiím, kdybyste byli Cézarem a věděli byste, že má k dispozici kouzelný nápoj dodávající nadlidskou sílu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jistě víte která katastrofa na světě je nejhorší. Tak bych do té vsi poslal nějakého veleblba.

Další odpovědi
Drap

Nechal bych si poradit od tebe.

pucipuci

Poslal bych tam spoustu ženských, jako že jsou na nějaké tajné misi a že zabloudily …A pak všechny Galy uspaly, až by si získaly jejich důvěru.