Vy, pracující, kolik jste za loňský rok dostali odměn „za mimořádné plnění ůkolů“?

http://i.lidov­ky.cz/15/023/l­norg/ROF5964ba_­odmny1.jpg

Nejlepší odpověď
gecco

;-DDD
Nic, nepracuju na ministerstvu…

Další odpovědi
JájsemRaibek

Asi jsem žádné mimořádné úkoly neplnil :D

quentos

Prd a vořech, u nás se odměny nepěstují, obzvlášť ne takovéhle pochybné.

led

Odpoviem slovami môjho kolegu, keď kedysi dávno, za oných časov, dostal odmenu a verejne ju odmietol :
„Robil som len svoju prácu“
za mimoriadne plnenie úloh dostávajú odmeny len mimoriadní jedinci, nie obyčajní pracujúci

Agneta

No jó…kolem miliónu – ale to je za celý rok !
(To snad už mají tolik, jako rakouský popelář:DDDDDD)

setapouch

Takovéto věci neřeším, takže tipuju dvě nebo tři. Plus jedno zvýšení fixní části mzdy.

ahold

Slova jako: odměny, prémie jsou považována za slova neslušná a proto zakázaná.
Alespoň u nás.