pusinka50

Vy mladí a mladší a nejmladší zde, víte toto o zdejším bodování?? http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

Doplňuji:
Všiml jsi si ale DrAxle, že tvůj odkaz je stejný jako můj, i s tou mezerou? Neměla jsem už čas to kontrolovat. A to téma se bude zřejmě omílat tak dlouho, dokud si mladí nováčci neudělají chvíli času na pročtení všech informací a kodexu k tomuto serveru a nenaučí se aspoň poděkovat za odpovědi, kterých se jim na záplavu jejich pitomoučkých otázek o zamilovanosti a otázek z domácích úkolů hojně dostává, alespoň udělením palce. A to ti nevadí, že pomalu každá druhá otázka zde je domácí úkol ze školy? Mně tedy ano, a hodně. Když už jim ho někdo vypočítá nebo se jim snaží poradit, jak vyznat lásku protějšku v jejich 11 až 12-ti letech (panebože), nechť je za to odměněn. A nemluvím vůbec o sobě, mě tyto otázky dohání spíš k šílenství a neodpovídám na ně a snažím se skrz ně prorolovat k nějaké solidnější otázce.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Možná by to chtělo trošku nadhled. V reálu se obvykle nesejdou lidé ve věku napříč generacemi a nikdo z nás se už moudrý nenarodil. Pokud mi otázka nesedí, tak ji prostě neotevírám a nereaguji. Účelem této poradny snad není vychovávat, ale poradit. Zrovna u matematických příkladů bych podporovala pomoc – často příkladu prostě nerozumí ( ani jejich rodiče ) a přečtou si, že tady mohou získat odpověď na KAŽDOU otázku. Leckdo tyto otázky kritizuje, ale sám by na ně odpovědět nedokázal. Nám se možná zdají některé jejich otázky hloupé, jenže jim se tak mohou jevit dotazy starších ( často i jsou ). Snad aspoň tady bychom mohli být k sobě slušní. Co se týká bodů – už jen málo uživatelů jim připisuje nějakou důležitost 🙂.

Další odpovědi
iceT

Pusinko,aby se na odkaz dalo kliknout stačí ho příště vložit až do druhého okýnka,co slouží k popisu otázky.Takhle v tom prvním okně se na něj klikat nedá.

Dr.A-udělal byste mi tu radost a zkusil alespoň jednou jedinkrát nebýt plný ironie vůči ostatním tady?Já si snad nepamatuju jedinou Vaši odpověď,jež by nedštila síru z každého druhého slova…

anonym

A umíte vy starší vkládat funkční link a volit správnou rubriku?
(viz zdroj, nemluvě o mnohočetném opakování věčně omílaného tématu) .
Doplňuji:
Důvod není v mezeře, ale ve způsobu vložení, jak píše iceT.
Jinak nic osobního, formulace si jaksi koledovala o repliku ve stejném tónu.
Když jej pravidelně používá bolak, to vám najednou nevadí? (iceT)
Samozřejmě, že souhlasím s motivací otázky, jenže chybné napomenutí u těch nováčků vzbuzuje spíše opačný dopad.
Účelnější je vkládat věcný odkaz u jmenovitých přehmatů (téma školních a infantilních otázek raději nekomentuji, ono jim to beztak nedojde a je to jak boj s větrnými mlýny. Na jiných webech závadné příspěvky promtně mažou, tady se rozmáhá anarchie a záměna poradny za sociální síť jen díky pasivitě admina).

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

bolak

pusa50: on jen rejpe, on ví že za ten odkaz nemůžeš, že ho někdy poradna zmrší a udělá mezi některými znaky samovolně mezeru..

tys ho přece jen okopírovala a vložila ne? nevypisovalas ho písmenko po písmenku, tak jak bys v něm mohla udělat mezeru? ta mezera tam prostě v době odeslání otázky nebyla, to je celý. párkrát se mi dokonce stalo, že sem někomu poslal odkaz ve vnitřní poště, a půlku toho odkazu to úplně vynechalo..

anonym

Důvod není v mezeře, ale ve způsobu vložení – jak píše iceT.

Damiana

ad Pusinka50: Také mě to štve. Ne z důvodů bodů, ale je mi spíš líto, že dál nekomunikují – i kdyby v diskuzi nebo alespoň doplněním otázky. Dobře jsi jim to připomněla, ale pochybuji, že to někdo přečte a bude praktikovat.

Sůwa

Dr.Axlovi už nějak otrnulo, tak by konečně mohl vysvětlit, na co byl dotázán. Na jeho neustálou kritiku nikdo není zvědavý. Neumíš poradit, tak si toho nevšímej.

cochee

Technická: váš odkaz je vadný, odstraňte z něj mezeru, takhle „nikam neukazuje“