hanny 2

Vy máte čas chodit každý den do obchodu? Ptám se kvůli té otázce o banánech!

Ráno před tím než jdu venčit psa,tak jsem zvyklá sníst jeden banán,protože ho venčím tak skoro třičtvrtě hodiny a než mám čas si udělat snídani,tak potřebuji něco do žaludku,jinak se mi dělá mdlo.Manžel si většinou bere jeden do práce.A ve všední den nakupovat nemám čas,protože jsem většinou až do večera v práci a cestou domů kolem žádného obchodu nechodím.To jen na vysvětlení pro Aleshe a Hanulku,proč jich kupuju najednou tolik!

Nejlepší odpověď
Andělé

Přesně jak píše tom004,já bydlím ve středu města,mám tři markety kousek od domu,plno obchodů přímo naproti,ale denně už tam nechodím,raději pošlu dceru pro pár kousků,jinak by z jednoho produktu byla plná taška jídla,co je samozřejmě v „akci“.
Banány jím také denně a kupuju si jich víc.Je pravda,že rychle hnědnou,ale jak začnou,dělám z nich svůj oblíbenný ranní koktejl. Skladuju je v předsíni v košíku,je tam nejchladněji. Děkuju dědovipetrovi za radu s alobalem-hned to zkusím:-)

Další odpovědi
anonym

Jako dědapetr – Albert za rohem a naví plno večerek do 22 hod.
A když je nouze nejvyšší,
jedno Tesco do 24 h. a druhé nonstop.
P.S. Tom opět perlí, mám stejnou zkušenost.

dědapetr

My ano,máme obchod Alberta hned vedle domu,takže chodíme kolem něho do práce i z práce.

Ponytail

Čas by byl, chuť rozhodně ne. Takže děláme jeden velký nákup na týden a jinak dokupuji pouze tom co jsem zapomněla a potřebuju to k vaření. Do zásoby nakupujeme i ovoce, i když banány vlastně příliš často ne.

tom004

Jednou za měsíc,jedu na povinný nákup s manželkou.A,i když kolem ich jezdím,tak třikrát týdně,raději tam nezastavuji.Mám už dávno ověřeno,že mne kilo jablek,přijde tak na tři stovky. 🙂

hanulka11

ano mám to poblíž