ReHu

Vy, kteří zcela neabstinujete, pijete stejné alko přes zimu i teď v létě?

Protože já přes léto piju Lambrusco. Lehké, chutné, osvěžující 🙂
Přes zimu si ani nevzpomenu a dávám si gin nebo bechera s tonicem.

Nejlepší odpověď
jáára

ano
Doplňuji:
pivko

Další odpovědi
gecco

V zásadě ano – pivko, vínko…
Možná v zimě toho piva vypiju méně na ´žízeň´ a více na chuť…
😉

Lamalam

Ne. V létě piju zejména pivo, přes zimu si ráda dám i něco tvrdšího.

Luxx

mi alkohol nějak přestal chutnat, ale tak jednou za pár měsíců žahnu pivko, ať je léto nebo zima :)
občas si dám štamprlu slivovice, když na mě náhodou leze bacil (říká se, že je to valašský penicilin..)