Vy, kteří pravidelně projíždíte dálnici D47 okolo Mankovic, je cítit puch z asanačního podniku ( kafilérky ) ?!

Doplňuji:
Takže se nic nezměnilo. ☹ . Bydlel jsem tam před pár lety a když válo od Oder, ve vesnici se psům sbíhaly sliny. ?:-)

Odpovědi
anonym

Když má kafilérka svůj den, tak je cítit hodně daleko. V tak vlhkém počasí, jaké teď máme, bude ten zápach zřejmě hodně intenzivní.
Doplňuji:
Záleželo vždy jen na směru větru. Podle toho potom bylo veselo v blízkých i vzdálenějších vesnicích. Psům se možná sbíhali sliny. Lidem to většinou zvedalo žaludek.

lukas.zmizik

a když jedeš od suchdolu do oder, je to o něco zajímavější