pusinka50

Vy, kteří máte operátora T-Mobile, jde vám dneska T-Mobile síť? Mně v Praze nikoliv, už od božího rána.

Mobil mi při pokusu o vytočení jakéhokoliv čísla hlásí, že není žádná síť. Nemohu se dovolat ani na číslo operátora T-Mobile. Tak se jen ptám, abych věděla, zda je výpadek sítě nebo je chyba v mém mobilu.
Doplňuji:
Na zákaznické lince, kterou jsem si našla na netu a kam jsem volala z pevné linky, mi poradili vyndat a znovu zasunout sim kartu. Už je to dobrý, signál mám. I když moc nechápu, mobil mi neupadl, proč se tak stalo

Nejlepší odpověď
anonym

ano, T-mobile mi dnes funguje

Na Vysočině lze volat!

Další odpovědi
jáára

ne, T-Mobile mi dnes nefunguje

mám Vodafone

quizzi

ano, T-mobile mi dnes funguje

brillant

ano, T-mobile mi dnes funguje