Vám, kteří máte kuchyni spojenou s obývací části, stačí digestoř pohltit pach, puch (u "někoho"smrad)?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, ani vykonna digesor nepobere vse…
;-(
Zavrene dvere od kuchyne (a okno v kuchyni) jsou nenahraditelne…
😉

Další odpovědi
anonym

jedině, že by to pohltilo i sedačku s televizí a tak výkonná digestoř bude dělat hluk. nevím, proč je to dneska tak moderní, když je to v tomto ohledu nepraktické. zřejmě kvůli tomu, že to ze západu, kde se vaří nevaří

anonym

U tebe to bude asi jen ten smrad z toho připálenýho bůčku,tak se ani nedivím,že se na tohle ptáš.

gecco

Jugare, uz jsi nekdy v kuchyni

  • dusil cibulku 8 hodin??
  • tahl masokostni vyvar 12–15 hodin??
  • michal prat na 50 kilo klobas, pak jej michal do masa a plnil o strev??
  • vyrabel tlacenku, jitrnice ci jelita??

___
Mno, asi ne…

anonym

Ne,nikdy jsem nedusil cibulku 8 hodin,to fakt né.
K čemu je dobrá 8 hdoin dušená cibule?
Všechny zabijačkové pochoutky jsem dělal,ale venku v zabij,místnos­ti,doma jen nejnutnější věci.

anonym

Prosím tě, on umí sotva uvařit polívku od Vietnamců a remcá.

anonym

S tebou bych šel do soutěže o vaříní ihned a klidně i s šátkem na hlavně.

anonym

Hlavně ten šátek si vem, kdo by pozřel vlas ze tvých kadeří.