Vy jste něco ukradli?

Podle http://finweb.ihned.cz/…
prý kradete.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Uz jsem to psal v predesle diskuzi.Nevim podle jakeho klice dela nekdo takovato hodnoceni,zebricky-to je proste nesmysl.Jde o to,ze sami cesi si sypou popel na hlavu.Francouzi,italove,nemci kradou jak straky,jsou schopni vam ukrast v hotelu cokoliv,vcetne zabudovaneho fénu z koupelny kdyz odjizdeji domu,rucniky atd nepocitaje-a nejde jen o pubertaky.Cely ten zebricek je jeden velky nesmysl.ten kdo pracuje s cizinci vi sve...

Další odpovědi:

Zlatý

vy ste ma videli?
PS. ahá, to nie je o Slovákoch :-)

ale naozaj, ľudia asi naberú odvahu v zahraničí, sú nepoznaní, tak skúšajú...

Zlatý

Je pravda ,když čteme co se zadrží zlodějů ,ale co se jich ještě nezadrží.....denně.A bude to asi čím dál horší.

Bronzový

Když mi bylo 9,tak jsem ukradl v drogerii krabičku prezervativů,ale jen proto,že mi ji nechtěli prodat a já ji moc chtěl :-) .No ale chytili mne u toho,sice mne pustili bez následků,ale byl jsem ponaučen na zbytek života,že krást se opravdu nemá.

Bronzový

Loni v zimě nákupní košík.Ale nechtěně.Šli jsme do obchodu nakoupit jednu věc,vzal jsem košík,nasadil na ruku a vybírali jsme.U pokladny jsem zaplatil,ještě jsem se bavil s prodavačkou,rozloučil jsem se a odešel.Až po příchodu k autu jsem zjistil že mám na loktu navlečený košík :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1800
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.