Vy jste dnes neobědvali?

U nás byla polévka z uzeného,uzené maso,brambory(no­ky),zelí a jako desert narozeninový dort.

Doplňuji:
Jééé,já zapoměl dodat,že ten dort byl můj,ale narozky jsem už měl.A děkuji za přání:-)

Nejlepší odpověď
hanulka11

My jsme obědvaly s dcerou mrkvovou polévku, bramborové šišky s mákem přelité horkým mlékem ,neskutečná dobrota/mimoji­né…vzpomínka na dětství…moje/
Doplňuji:
také se připojuji k přání a šup tam s ní a na zdraví

http://img.na­dapenny.com/t20/111­98/nadap062147386­990237.jpg

Další odpovědi
GM

Obědvali jsme řízky, nové brambory dušené na cibuli a hlávkový salát, bez dortu. A kdože to má dnes narozeniny? Ať je to kdokoli, vše nejlepší!!!

dědapetr

Knedlíky z borůvkami a tvarohem,houbovou polévku a mražený dort a káva.Též přeji vše nejlepší.

Andělé

Rajskou polévku,kuřecí řízky,nové brambory a zeleninový salát s kysanou smetanou.Pak jsme se dorazili zmrzlin.dortem se šlehačkou…

Vše nejlepší k narozeninám 🙂

tom004

Pečené vepřové koleno,br. knedl,hlávkové zelí.Na zapití,11° Kozlík. 🙂 A dodatečně,Ti přeji,vše nejlepší,k na­rozkám.

hanny 2

Takže gratulace k narozeninám!
Také jsme měli polévku z uzeného,uzené maso,hrachová kaše s osmaž.cibul­kou,chleba,oku­rek.

Ponytail

Gulášová polévka, fazolky na kyselo s vejcem na tvrdo a bramborem.

Berušinka

Vše nejlepší =)

Tak my dneska měli svíčkovou, kterou jsem dělala už včera + domácí houskový knedlíček =)