Avatar uživatele
anonym

Vy jste dnes neobědvali?

U nás byla polévka z uzeného,uzené maso,brambory(no­ky),zelí a jako desert narozeninový dort.

Doplňuji:
Jééé,já zapoměl dodat,že ten dort byl můj,ale narozky jsem už měl.A děkuji za přání:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? GM, hanny 2, tom004, dědapetr před 4639 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

My jsme obědvaly s dcerou mrkvovou polévku, bramborové šišky s mákem přelité horkým mlékem ,neskutečná dobrota/mimoji­né…vzpomínka na dětství…moje/
Doplňuji:
také se připojuji k přání a šup tam s ní a na zdraví

http://img.na­dapenny.com/t20/111­98/nadap062147386­990237.jpg

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GM

Obědvali jsme řízky, nové brambory dušené na cibuli a hlávkový salát, bez dortu. A kdože to má dnes narozeniny? Ať je to kdokoli, vše nejlepší!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Knedlíky z borůvkami a tvarohem,houbovou polévku a mražený dort a káva.Též přeji vše nejlepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Rajskou polévku,kuřecí řízky,nové brambory a zeleninový salát s kysanou smetanou.Pak jsme se dorazili zmrzlin.dortem se šlehačkou…

Vše nejlepší k narozeninám 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Pečené vepřové koleno,br. knedl,hlávkové zelí.Na zapití,11° Kozlík. 🙂 A dodatečně,Ti přeji,vše nejlepší,k na­rozkám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Takže gratulace k narozeninám!
Také jsme měli polévku z uzeného,uzené maso,hrachová kaše s osmaž.cibul­kou,chleba,oku­rek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

Gulášová polévka, fazolky na kyselo s vejcem na tvrdo a bramborem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Vše nejlepší =)

Tak my dneska měli svíčkovou, kterou jsem dělala už včera + domácí houskový knedlíček =)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek