Vy, dříve sezdaní, později rozvedení, obeznámili jste své svědky u svatby, a pokud ano, jak reagovali?!

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, že bych je obeznamoval nějak cíleně, ale jsou (byli) z blízké rodiny, takže samozřejmě vědí/věděli…
😉
Reakci jsem žádnou neočekával – a taky žádná nebyla.
😉

Další odpovědi
dudu

Napadlo mne opačné řešení a sice – když to s paní domácí bez krveprolévání táhneme už 42 roků, nezaslouží si snad naši svědci bonifikaci a pokud ano, dle vašeho názoru jakou?

gecco

Dudu – těm svědkům blahopřej k volbě spolehlivých snoubenců – jimž se uvolili svědčit…
😉

dudu

Máš pravdu, v podstatě to pro ně byla čest.