david22

Vy, co máte Facebook. V jakém roce jste si ho pořídili?

Doplňuji:
Další odpovědi? Jedna je opět málo.

Nejlepší odpověď
quentos

2009. Vzhledem k tomu, že mám nejlepší přátele vzdáleny 150–300 km , rozhodně toho nelituju, je to výborný způsob, jak s nimi být prakticky zadarmo (v rámci poplatku za net) v téměř živém spojení. Jako se vším – pokud tomu člověk nedovolí, aby se z toho stala závislost, je FB dobrej sluha. V opačném případě zlý pán.

Další odpovědi
anonym

Já dlouho odolávala a teprve na nátlak mladší části rodiny jsem si Facebook pořídila vloni- Nelituji.

brillant

briketka10

Doplňuji:
já ještě na takovou otázku tedy neodpovídala nikdy !!

iceT

loni

bolak

No protože nikdo jinej už facebook nemá, jenom Bohemica, ty a pak ještě Zuckerberg.

weronika

já ho mám od 13…
A to až na několikáté přemlouvání ze strany kámošů…
Je ale strašné, že čím dál tím víc mají Facebooky mladší a mladší děti..
Vím minimálně o dvou, kteří jsou ve třetí třídě a už ho mají…
Je to škoda, kazí si dětství…
Já si ho sice taky kazím, ale já už dokáži nad tím přemýšlet a dokáži si odvodit důsledky- to ještě malé děti neumějí.....

kapka

Odhadem 2008 – 09. Nejsem ale ten typ, co je na něm od rána do večera a píše, co právě dělá apod. Nemám na to asi už věk… 🙂

anonym

Možná se jen uživatelům nechce odpovídat neustále dokola těm, co je nezajímají jejich předchozí odpovědi – viz několik desítek shodných dotazů:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=facebook

anonym

2009. Díky němu jsem našel dávno ztracené přátele a spolužáky. Ale z mého účtu se toho člověk moc nedoví. Nepřeháním to jako jiní, u kterých člověk může zmapovat celý jejich denní rytmus.

zzzzz

anonym

Na Facebook jsem se zaregistrovala z vlastní vůle v srpnu letošního roku.

bolak

nojo, tak už jste 4, ale stejně je to slabota, já říkal hned vod začátku, že se to nechytne..

kapka

bolaku 😁

david22

4 jde. Kvóta je splněna, ale já chci víc a ještě víc

kapka

davide22, já myslím, že bolak to myslel tak, že se nechytne facebook jakožto myšlenka tý firmy. Což mě tak rozesmálo. 🙂

david22

aha :) Jo, to je možné.

david22

weronika: a tobě je kolik?