bolak

Vy co klepete, tak v kolika letech jste s tím začali? Kdy vás tahle zákeřná nemoc postihla?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/klepete-na-drevo-trpite-taky-touto-divnou-uchylkou-a-delaj-to-i-ostatni-narody-nebo-je-to-ryze-ceska-zalezitost

Neříkejte že ste klepali třeba na základce už jako malý děti? A co vás k tomu přimělo? To ste někde vokoukali, nebo vám to přišlo cool (v tý době se nejspíš říkalo „žůžo“)?
Doplňuji:
.............­.............­............

Nejlepší odpověď
Drap

Asi od deseti let. Přinutila mně k tomu matka. Dala mi do ruky prakl a řekla, vyklep matdračky. Od té doby jsem musel klepat pravidelně. Asi o rok později přibyly ještě koberce

Další odpovědi
aramah

Neklepu příjde mi to blbééééé.......

Mapel

Klepu asi tak od 9 let. To jsem se díval hodněkrát na tátu a pak mi dal do ruky kosu a kladívko a řekl: „Naklep kosu a hlavně jí nepřepal“. A pak už jsem to bral po pořadě srp, kosu na obilí, na trávu a tak ňák mi to už zůstalo.