Michal Kole

Vy co jste zrovna nezaměstnaní či na sociálních dávkách, kdyby jste měli možnost se se setkam s panem ministrem Drábkem

co by jste mu pověděli?

Poznámka: Pokud to umělecké dílo vyžaduje, může být i vůulgární.

Otázka zda příspěvek v internetové diskusi je umělecké dílo je otázka na tom se ještě neshodli ani právníci, protože za umělecké dílo se stále považuje, kniha, film, malba, píseň

Nejlepší odpověď
anonym

Pana ministra Drábka neznám, ale jistě bych slušně pozdravila a případně popřála hezký den. Stejně tak jako činím u všech lidí.

Další odpovědi
anonym

Michale, byla jsem nezaměstnaná a žádný ministr si s tím nelámal hlavu. Kdyby nefungovaly známosti a důchod, tak bych si asi zoufala. V prvém případě mi pomohla kamarádka, ve druhém nemoc, díky níž jsem pochopila, že mi lépe bude jako předčasné důchodkyni.
Ministr by ode mne mohl tak akorát vyslechnout šťavnatý komentář k práci „posudkové lékařky“, která honí nemocné lidi do práce s tím, že půl roku nemocenské jim přece už muselo stačit, a pokud nejsou schopni chodit ro práce, tak přece mohou být v evidenci ÚP. Jestli je toto jev typický pro dnešní dobu, tak asi tušíte, co bych panu ministrovi řekla: píp…píp…píp – podotýkám, že nejsem ani slepice, ani kuře.

Mimochodem, co je s plaváním? Nějak to flákáte, ne? Nemohl by si jít zaplavat pan ministr?

Conchus

Řekl bych mu, že se moc snažím, např. naučit se gramatiku. Taky bych mu řekl, zda by se nemohl zbavit všech poradců a cizích firem a nechat práci na ministerských úřednících. On to zase nedělá tak špatně. Až se vrátí na ministerstvo ten moula s poměnkovýma očima, tak to nebude lepší. Šetřit se musí. Jak moc se snažíte se naučit něco nové a získat větší šanci na práci?

GM

Nezaměstnaná ani na dávkách nejsem, bohudík, ale mám dceru na rodičovské dovolené. Kdybych měla možnost setkat se s panem ministrem Drábkem, plivla bych mu do tváře.