Vy, bezvěrci, vstoupili byste do chrámu (kostela), jen proto, abyste se ukryli před panujícím vedrem?

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud navštívím kostel, pak je to ochlazení jen příjemným bonusem k jeho prohlídce…
😉

Další odpovědi
Drap

Jen kvůli ochlazení určitě ne. Je celá řada jiných možností jak se ochladit.

dědapetr

Pokud jsem ve městě tak tyto prostory navštěvuji pravidelně.Kvůli vnoučatům.

anonym

Kostely a chrámy jsou pro mnohé oázami v pekle i v zimě.

anonym

Jsem sice bezvěrec, ale když někam jedu na výlet, tak se do kostela (když je poblíž trasy) podívám a to nemusí být ani vedro.Za mlada jsem byl v několika kostelích na svatbách svých kamarádů, takže mně třeba zajímá jak je který kostel vyzdobený.

hanny 2

Tak ochladit bych se tam asi šla,ale jinak tyto prostory moc neprožívám, nějak podvědomě se tam necítím moc dobře.

ivzez

Ne.

Nevěřím, ale do kostelů chodím kvůli jejich atmosféře, klidu a výzdobě.
(Samozřejmě mimo bohoslužby.)