Vulgární slovo? Sráč, průser? Má právo na to mě banovat nebo warnovat na veřejném fóru?

nedávno sem v jednom postu použil slovo sráč tak nějak mě nenapadlo že by mohlo jít o vulgaritu to samé dnes slovo průser opět sice jen warn ale prý vulgarita nechápu nikdy sem netušil že by tyhle slova byly vulgární myslím že tohle je už trošku přehnané …

Nejlepší odpověď
anonym

kdyby mi někdo veřejně řekl že jsem sráč tak mu neveřejně rovnou střelím po papule,nedivím se když takhle někoho pojmenuješ že tě seřve,lichotka to není tak čekej že se dotyčný bude bránit,a slovo průser to už tak zlé není,ale určitě najdeš ve svém slovníku i jiná slova třeba průšvih,nebo malér,zní líp a jsou stejně výstižné,musíš taky brát ohled že některé servry čtou i děti a není třeba je učit dalším sprostým slovům

Další odpovědi
Jahoda

Průser?? To mi nepřijde jako slovo vulgární. Je nespisovné (správně je průšvih), ale vulgární? To se mi nezdá… Sráč vulgární je. To se teda nezlob, ale toto je na pár facek!!!!