Nechápavé

Vubec nevim na jakou skolu jit…Jaky obor je ted nejzadanejsi ?

Odpovědi
Kelt

Dělej to, co chceš dělat a ne to, co je nejžádanější. Nejžádanější jsou slušní lidé.

orwell

Rozvaž si to dobře, ať netrpíš a nemusíš přestupovat. Záleží na tvých vlohách, prospěchu, zájmech. V technických školách je základem matematika a fyzika. Pokud v těchto předmětech bojuješ o přežití, zvol raději něco jiného. Také záleží na tom, zda třeba neuvažuješ o budoucím studiu na VŠ. Pokud jsi technický typ a máš vztah k motorovým vozidlům, tak například šikovný diagnostik (obor autotronik) by třeba nebyla špatná volba. Jelikož tě neznám, těžko radit. Ale poraď se ve škole se svými učiteli. A hlavně využij „otevřených dveří“ škol, které by přicházely v úvahu a prohlédni si dobře do čeho jdeš! Termíny mají už školy určitě vypsané, najdeš je na netu.
Přeji šťastnou volbu.

Emefej

Lobista.

rigormortis

Strojní průmysl a elektro.
Stavebnictví je také na vzestupu.

PetrXY

Jaký obor je nežádanější nevím, ale teď je móda studovat politologii.