spicerius

Vtipy na konec světa – jaké znáte?

Scháním co nejvíce vtipů na konec světa,znáte nějaké zajímavé vtipy?

Nejlepší odpověď
Larissa

Přijde takhle Konec světa do České republiky, rozhlédne se a říká:
„Jak se dívám kolem, tak tady jsem už asi byl…“

Podle mayského kalendáře bude Chuck Norris letošní Vánoce trávit sám.

Chcete přežít konec světa v roce 2012? Jestliže chcete přežít, přijďte k nám do České republiky. Jsme o 30 let pozadu.

Vím, že konec světa nemůže nastat v roce 2012, protože můj jogurt má datum trvanlivosti do roku 2013!

Vysmátej Ježíš o konci světa: „Fakt jste si mysleli, že zničím svět tři dny před mýma narozeninami?“

Má nastat konec světa a Bůh se rozhodne, že tuto zprávu sdělí třem politikům, ať si s ní naloží, jak chtějí. Pozve si Obamu, Medveděva a Klause.
Obama se vrátí do USA, svolá Kongres a povídá: „Tak, pánové, mám dvě zprávy, jedna dobrá, jedna špatná. Dobrá je, že Bůh opravdu existuje, takže jsme nevěřili zbytečně, špatná je, že bude konec světa.„
Medveděv se vrátí do Ruska a prohlásí: „Mám pro vás dvě zprávy, obě špatné – Bůh existuje, s čímž jsme nepočítali, a bude konec světa.“
Nu a Klaus po návratu do Čech nahodí spokojený úsměv a prohlásí: „Mám pro vás dvě zprávy, obě vynikající – jsem jeden ze tří nejdůležitějších politiků na světě a ČSSD nevyhraje příští volby."

Další odpovědi
kobranek

Dítě říká babičce:
„Babi, dnes měl být konec světa a nebyl!“
Babička říká vnoučeti:
„Ale Aničko, ten byl!“
„Ne! Tak jakto, že žijeme?“
„My žijeme, ale krávy ne!“
„Ale babi! Ty jsi kráva, tak proč neumíráš?“
:D Vymyslen 26.01.2013