VTIPNÁ REKLAMA!!!

Chtěla bych se vás zeptat, jaká vtipná (tištěná) reklama (v poslední době) vás zaujala v televizi/ča­sopisech/na internetu (popřípadě, důvod zaujatosti) či pokud máte k určité vtipné (humorné) reklamě odpor (opět uvést důvod). Díky za odpovědi;)

Nejlepší odpověď
1popelka1

Reklamy tištěné, na internetu jdou úplně mimo mě, nesleduji. Takže zbývá televize, rádio.
V rádiu se občas něco vtipného najde, teď si konkrétně na žádnou nevzpomenu.
V televizi mě baví NĚKTERÉ reklamy na pivo, pánské vůně a Oskar-Vodafone míval dobré reklamy. A asi nej bude „Ne ne, já nemusím, já už ho vidím“
Naopak nejhorší jsou reklamy na prací prášky, instantní polévky,… alergická jsem na „XXX Lutz (TAtata otevírá tatata)“.
Občas jdou na mě mrákoty, co za blbost/trapnost stvořili a vypustili do éteru…

Další odpovědi
Terryle

Já pořád nemůžu zapomenout na reklamu pojištění od Kooperativy. Té se nevyrovná nic :o) Má nápad a pointu a nevybalí na vás všecko v první vteřině. http://www.you­tube.com/watch?v=sin­r5DbXrjc

Arni

Reklamy moc nemusím, ale tuhle mne dorazila ta … berete si ho z lásky ?.. ne pro peníze … všichni mě chtějí, jsem půjčka KB …
To jsem doslova spadnul na zem …

bigbít

Nejraději mám reklamy na pivo…bývají nekýčovité a ještě přitom dostávám chuť na „tekuté zlato“…

Pavluška

V poslední době se mi líbila reklama na Toyotu myslím, kde je taková trochu šílená ženská, co všechno uklízí.
Jinak k těm „trapným“ reklamám typu XXX lutz bych chtěla jenom upozornit, že ty jsou schválně takhle trapné, protože si to KAŽDÝ pamatuje- přece jenom i negativní (a blbá) reklama je pořád reklama.

verka

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/libi-se-vam-vtipne-reklamy-beze-slov

zdeny

Pro mě poslední dobou nejlepší na PODĚBRADKU- z HRADIŠŤŤÁÁÁÁ