Avatar uživatele
anonym

VTIPNÁ REKLAMA!!!

Chtěla bych se vás zeptat, jaká vtipná (tištěná) reklama (v poslední době) vás zaujala v televizi/ča­sopisech/na internetu (popřípadě, důvod zaujatosti) či pokud máte k určité vtipné (humorné) reklamě odpor (opět uvést důvod). Díky za odpovědi;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? 1popelka1, bigbít před 4929 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

Reklamy tištěné, na internetu jdou úplně mimo mě, nesleduji. Takže zbývá televize, rádio.
V rádiu se občas něco vtipného najde, teď si konkrétně na žádnou nevzpomenu.
V televizi mě baví NĚKTERÉ reklamy na pivo, pánské vůně a Oskar-Vodafone míval dobré reklamy. A asi nej bude „Ne ne, já nemusím, já už ho vidím“
Naopak nejhorší jsou reklamy na prací prášky, instantní polévky,… alergická jsem na „XXX Lutz (TAtata otevírá tatata)“.
Občas jdou na mě mrákoty, co za blbost/trapnost stvořili a vypustili do éteru…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Já pořád nemůžu zapomenout na reklamu pojištění od Kooperativy. Té se nevyrovná nic :o) Má nápad a pointu a nevybalí na vás všecko v první vteřině. http://www.you­tube.com/watch?v=sin­r5DbXrjc

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arni

Reklamy moc nemusím, ale tuhle mne dorazila ta … berete si ho z lásky ?.. ne pro peníze … všichni mě chtějí, jsem půjčka KB …
To jsem doslova spadnul na zem …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bigbít

Nejraději mám reklamy na pivo…bývají nekýčovité a ještě přitom dostávám chuť na „tekuté zlato“…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pavluška

V poslední době se mi líbila reklama na Toyotu myslím, kde je taková trochu šílená ženská, co všechno uklízí.
Jinak k těm „trapným“ reklamám typu XXX lutz bych chtěla jenom upozornit, že ty jsou schválně takhle trapné, protože si to KAŽDÝ pamatuje- přece jenom i negativní (a blbá) reklama je pořád reklama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/libi-se-vam-vtipne-reklamy-beze-slov

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zdeny

Pro mě poslední dobou nejlepší na PODĚBRADKU- z HRADIŠŤŤÁÁÁÁ

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek